Amacımız

font mimus font plus
Amacımız

Tip1 Diyabetliler ve Tip1 Diyabetli yakınları başta olmak üzere toplumun DİYABET FARKINDALIĞINI artırmak, diyabet yönetiminde kullanılan güncel DİYABET TEKNOLOJİSİ hakkında toplumu bilgilendirmek ve gelişen teknoloji ile birlikte diyabet yönetiminde fark yaratarak toplumu diyabet bilincinde üst seviyelere çıkarmaktır. 

Hakkında toplumu bilgilendirmek ve gelişen teknoloji ile birlikte diyabet yönetiminde fark yaratarak toplumu diyabet bilincinde üst seviyelere çıkarmaktır.

Misyonumuz

Günümüz teknoloji çağında Tip1 Diyabet yönetiminin, TEKNOLOJİ DESTEĞİ ile çok daha rahat yapılacabileceğini biliyor ve Tip1 diyabeti olan her bireyin diyabeti rahatlıkla kontrol ederek sağlıklı sürdürebileceğine inanıyoruz. 

Diyabet teknolojilerinin ülkemizdeki her diyabetli bireye ulaşılabilir olması için çalışıyoruz. Günümüz teknoloji çağında Tip1 Diyabet yönetiminin, TEKNOLOJİ DESTEĞİ ile çok daha rahat yapılacabileceğini biliyor ve Tip1 diyabeti olan her bireyin diyabeti rahatlıkla kontrol ederek sağlıklı sürdürebileceğine inanıyoruz. Diyabet

Vizyonumuz

Tip1 Diyabetin, tıbbi yöntemlerle tamamen ortadan kalkmasını umut ederken, bu beklenti sürecinde topluma DİYABET FARKINDALIĞI kazandırarak tüm Tip1 Diyabetli bireylerin diyabet yönetiminde mevcut teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmasını sağlamak ve gerçek anlamda Tip1 Diyabetli bireylerin SAĞLIKLI YAŞAMINA destek olmak.

 Tip1 Diyabetin, tıbbi yöntemlerle tamamen ortadan kalkmasını umut ederken, bu beklenti sürecinde topluma DİYABET FARKINDALIĞI kazandırarak tüm Tip1

Yaklaşan Etkinlikler
etkinlik3
30 Mayıs 2019
etkinlik3
etkinlik2
25 Mayıs 2019
etkinlik2
Kirem ve komşusu kitabımızın imza günü
21 Mayıs 2019
Kirem ve komşusu kitabımızın imza günü